Ebédbefizetés 2022. február hónapra

Tisztelt Szülők,

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, a februári tanítási szünnapokról és az ebédbefizetésről.

Februári szünnapok:

Februári 18-án tanítás nélküli munkanap, iskolai szünnap lesz.

Február-21-én tanítás nélküli munkanap, iskolai szünnap lesz.

(A gyerekeknek nem kell iskolába jönni.)

Kérjük Önöket, hogy 2022. február hónapra az étkezés térítési díját január 11-17. között szíveskedjenek átutalni.

KÉRJÜK ÖNÖKET, HOGY KIZÁRÓLAG ÁTUTALÁSSAL SZÍVESKEDJENEK KIEGYENLÍTENI KI AZ ÉTKEZÉSI DÍJRÓL SZÓLÓ SZÁMLÁKAT, KÖSZÖNJÜK AZ EGYÜTTMŰKÖDÉSÜKET!

Amennyiben valakinek lemondása volt kérjük, hogy egyeztetés végett keresse meg a Titkárságot!

Ha hiányzás miatt szeretnének lemondani ebédet, azt kérjük, hogy előző nap reggel 8:30-ig jelezzék e-mailben.

Az ÁTUTALÁSNÁL kérjük, hogy a közleményben tüntessék fel a gyermek(ek) nevét, osztályát, valamint az "étkezés" szót.

Kedvezmény igénybevételére csak az jogosult, aki előzetesen leadta az ehhez szükséges igénylést és igazolásokat.

Számlatulajdonos: Müller György Iskola

Bankszámlaszám: 11716008-20153588-00000000 (OTP Bank)

Ha a megadott dátumig nem tudják befizetni, de igénylik az étkeztetést, kérjük, hogy értesítsenek bennünket telefonon az 1/407-9554-es számon vagy a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen. Abban az esetben, ha a megadott dátumig nem kerül átutalásra az ebéd díja és nem is jelzik számunkra telefonon, hogy csak később szeretnének átutalni, sajnos nem áll módunkban az ebédet megrendelni a gyermek számára. Szíves megértésüket kérjük és köszönjük, hogy figyelmességükkel és előrelátásukkal segítik a munkánkat!

Amennyiben hiányzás miatt szeretnének lemondani ebédet, azt kérjük, hogy előző nap reggel 8:30-ig jelezzék a fent megadott elérhetőségeken.

Az étkezési díjak 2022. február hónapra az alábbiak szerint alakulnak:

ISKOLA:

Teljes árú:    Félárú:
Csak ebéd:

18 nap X 701 Ft =    12.618 Ft

6.300 Ft

Egész nap (3 étkezés):

18 nap X 1.062 Ft =    19.116 Ft

9.558 Ft

ÓVODA:

Egész nap (3 étkezés):      18 nap X 982 Ft =      17.676 Ft

Akiknek volt ebédlemondása, azoknak e-mailben küldjük el a pontos fizetendő összeget!