Ebédbefizetés 2021. május hónapra

Tisztelt Szülők,

A kormány rendelete szerint április 19-től újra kinyitnak az óvodák és az általános iskolák.

A március hónapról bennmaradt étkezési díjakat (alapesetben 17 nap) automatikusan beszámítjuk az áprilisi (10 nap) és májusi (20 nap) hónapra, és mindenkinek megrendeljük az étkezést a márciusi befizetése szerint.

Kérjük Önöket, hogy 2021. május hónapra az étkezés térítési díját április 21-ig szíveskedjenek átutalni.

ÁPRILIS HÓNAPTÓL KIZÁRÓLAG ÁTUTALÁSSAL KÉRJÜK KIEGYENLÍTENI AZ ÉTKEZÉSI DÍJRÓL SZÓLÓ SZÁMLÁKAT, KÖSZÖNJÜK AZ EGYÜTTMŰKÖDÉSÜKET!

Amennyiben valakinek lemondása volt kérjük, hogy egyeztetés végett keresse meg a Titkárságot!

Az ÁTUTALÁSNÁL kérjük, hogy a közleményben tüntessék fel a gyermek(ek) nevét, osztályát, az időszakot és az étkezés típusát („óvoda”, iskola csak ebéd: „1x”, háromszori étkezés: „3x”). Kedvezmény igénybevételére csak az jogosult, aki előzetesen leadta az ehhez szükséges igénylést és igazolásokat.

Számlatulajdonos: Müller György Iskola

Bankszámlaszám: 11716008-20153588-00000000 (OTP Bank)

Ha a megadott dátumig nem tudják befizetni, de igénylik az étkeztetést, kérjük, hogy értesítsenek bennünket telefonon az 1/407-9554-es számon vagy a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen. Abban az esetben, ha a megadott dátumig nem kerül átutalásra az ebéd díja és nem is jelzik számunkra telefonon, hogy csak később szeretnének átutalni, sajnos nem áll módunkban az ebédet megrendelni a gyermek számára. Szíves megértésüket kérjük és köszönjük, hogy figyelmességükkel és előrelátásukkal segítik a munkánkat!

Amennyiben hiányzás miatt szeretnének lemondani ebédet, azt kérjük, hogy előző nap reggel 8:30-ig jelezzék a fent megadott elérhetőségeken.

Az étkezési díjak 2021. május hónapra az alábbiak szerint alakulnak:

ISKOLA:

Teljes árú:    Félárú: