Úszás órák lemondása

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy nem a titkárság intézi az úszás órák lemondását, ezt kérem az úszóiskola felé jelezzék: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.-ra!

Az úszás lemondásáról általános tájékoztató

Kérem az úszás lemondását az úszóiskola felé jelezzék az alábbi e-mailcímre és a további kérdéseket is kérem, hogy Renátának írják meg.

Kapcsolattartó:

Tóth Renáta

„Az órák lemondását 48 órával (kedden 14 óráig) - nagy "vis maior" esetén 24 órával (szerdán 14 óráig) előbb tudjuk elfogadni, kérjük Önöket, hogy ezt vegyék figyelembe, mert az aznap reggel lemondott órákat (csütörtökön reggel) leúszott alkalomnak tekintjük.”

Aligátor Úszóiskola